Sāc tirgot kriptovalūtu CFD
Gūsti jaunu tirdzniecības pieredzi: Iegādājies un pārdod kriptovalūtu CFD Admirals tirdzniecības kontā.
Izmanto kriptovalūtu tirgu volatilitāti 24/7, pievienojot savam portfelim kriptovalūtu CFD!
CFD tirdzniecība ir riskanta. Jūs varat zaudēt visus savu ieguldīto kapitālu.
Jūsu kripto tirdzniecības pieredze sākas šeit
Plašs piedāvājums
Tirgo vairāk nekā 20 populārāko kriptovalūtu CFD
Garās un Īsās pozīcijas
Atver garās vai īsās pozīcijas ar populārāko kriptovalūtu CFD.
Tirdzniecība 24/7
Kripto tirgus strādā bez brīvdienām. Galvenie kriptovalūtu tirgi ir jums pieejami 24/7.
Kāpēc Admirals?
Vairākas tirdzniecības platformas
Tirgo, izmantojot populārās MT4/MT5 vai unikālo Admirals platformu.
Piekļuve globālajiem tirgiem
Vairāk nekā 4000 instrumenti, iekļaujot akciju CFD, izejvielu CFD un valūtu CFD.
Vairāk nekā 20 gadu pieredze
Godalgots brokeris.
Atbalsts dažādās valodās.
Uzzini vairāk par kriptovalūtām
Kriptovalūta, kuru bieži dēvē vienkārši par kripto, parasti ir decentralizēta digitālā valūta, kuru nodrošina kriptogrāfija un kuras pamatā ir blokķēdes tehnoloģija. Atšķirībā no papīra valūtām, kriptovalūta neeksistē fiziskā formā, to nekontrolē valdības vai kāda cita centrālā iestāde.
No otras puses, lai gan kriptovalūtas tieši nekontrolē kāda konkrēta centrālā iestāde, pieaugot to popularitātei, kriptovalūtas saskaras ar lielāku kontroli un pastiprinātu regulējumu no valdību puses visā pasaulē.
Neraugoties uz to, ka pirms desmit gadiem bija salīdzinoši maz dzirdēts par kriptovalūtām, pēdējos gados tās ir piesaistījušas ievērojamu globālu uzmanību un pat kļuvušas par likumīgu maksāšanas līdzekli Salvadorā 2021. gada septembrī.
Kripto CFD tirdzniecība ietver spekulācijas ar kriptovalūtas cenu izmaiņām, neiegādājoties pamatā esošo aktīvu, piemēram, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin utt.
Treideri izmanto starpības līgumus (Contracts for Difference — CFD), lai varētu izmantot cenu izmaiņu priekšrocības, gan tirgum pieaugot, gan tam samazinoties. Lai gan tas piedāvā sviras finansējumu un lielāku peļņas potenciālu, tas arī rada augstu risku. Tirgus nepastāvība, sviras efekts un strauju zaudējumu iespēja padara to īpaši bīstamu nepieredzējušiem treideriem.
Tiem, kas interesējas par kriptovalūtu tirdzniecību, intuatīvi šķiet, ka vienkāršākais veids, lai to darītu, ir vienkārši nopirkt un turēt kriptovalūtu ar domu, ka, iespējams, nākotnē to varēs pārdodot ar peļņu, protams gadījumā, ja tā vērtība pieaugs. Tomēr, tirgojot kriptovalūtu šādā veidā, jūs varat tikai gūt peļņu no cenu pieauguma. Turklāt pērkot kriptovalūtas monētas, jums ir jāņem vērā kriptovalūtu maiņas maksa.
Savukārt kriptovalūtu CFD tirdzniecība ļauj treiderim potenciāli gūt peļņu gan no kriptovalūtu cenas pieauguma, gan krituma, kas, ņemot vērā kriptovalūtu vēsturisko nepastāvību un cenas svārstības, sniedz daudz vairāk tirdzniecības iespēju. Tomēr ir svarīgi paturēt prātā, ka ne tikai palielinātās tirdzniecības iespējas, bet arī nepastāvība ievērojami palielina risku.
Tirgojot kriptovalūtu CFD, treiderim nepieder pamatā esošā kriptovalūta un darījumi parasti tiek veikti uzreiz par tirgus vērtību. Turklāt kriptovalūtu tirdzniecība, izmantojot CFD nozīmē, ka treideris gūst arī labumu no sviras finansējuma jeb kredīpleca izmantošanas, kas var palielināt potenciālo peļņu. Tomēr sviras finansējuma līdzekļi ir jāizmanto piesardzīgi, jo tas arī palielinās zaudējumus, kad tirgus virzīsies pretēji jūsu atvērtajai pozīcijai.
Daudzi brokeri neiekasē komisijas maksu par kriptovalūtu CFD tirdzniecību. Tomēr treideriem būs jāņem vērā piemērotie spredi un gadījumā, ja viņš vēlētos saglabāt atvērto pozīciju uz nakti, no viņa tiks iekasēta mijmaiņas maksa jeb svops.
Treiderim ir arī jānēm vērā potenciāli piemērotais nodoklis par kriptovalūtu.
Tāpat kā lielākajai daļai aktīvu, jebkurai peļņai, kas gūta no kriptovalūtu tirdzniecības, var tikt piemērots kapitāla pieauguma nodoklis neatkarīgi no tā, vai tirgojat izmantojot kriptovalūtu CFD, vai pērkat kriptovalūtu un pēc tam pārdodat to peļņas gūšanai.
Lai saprastu un pareizi ievērotu prasības par piemērojamo nodokli, ir svarīgi pārbaudīt konkrētās prasības vietējā nodokļu iestādē.
Kriptovalūtu cenas ir bijušas īpaši nepastāvīgas, ja salīzinām tās ar citiem tirgū pieejamajiem aktīviem. Runājot par tirdzniecību, nepastāvība ir abpusēji griezīgs zobens.
Paaugstināta nepastāvība sniedz treideriem daudz vairāk iespēju gūt potenciālu peļņu gan no ilgtermiņa, gan īstermiņa darījumiem.
No otras puses, palielināta nepastāvība būtiski palielina arī ar tirdzniecību saistītos riskus. Tāpēc tiem, kas tirgo kriptovalūtas ir īpaši svarīgi izstrādāt un ieviest pareizu riska pārvaldības stratēģiju.